Parti Süsleri

Polka Bird

Posted on: September 13, 2012

Bu tasarımı bir arkadaşımın kız bebeğine (ismi Aden) 1 yaş doğum günü kutlamasını daha sevimli hale getirmek için tasarlamıştım. Gerçekten çok beğenmişlerdi. Eğer siz de bu tasarımı beğendiyseniz facebook sayfama beğeni atıp bebeğinizin adını ve kaç yaşına gireceğini belirten bir mesaj atarak veya yorum bırakarak sizde bu tasarıma ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Banner Resimleri

Banner Bitmiş Hali

Tasarımlar bu şekilde yan yana dizilecek delgeç ile delindikten sonra istediğiniz ebatlardaki kurdaleler ile duvarınıza asacaksınız.

Banner Baskı Sonrası

Çizimleri ozalitçiden bastırdıktan sonra dikkatli bir şekilde kesiyoruz. İstediğimiz şekilde süslüyoruz. Resimlerde sadece 4 kareyi resimledim. Aslında tamamı yukarıdaki resimdeki gibi toplam 7 adet kareden oluşacak.

Arkadaşlar bu tasarımın devamı şu an yapmaya başladım. Resimlerimde problem var bazı resimlerimi kaybettim. Bundan sonra kalan resimleri çizim halinde göstereceğim. Birde ben yukarıdaki çalışmayı 3 boyutlu olarak yaptım yani gördüğünüz herşey tek tek kesildi ve yapıştırıldı.

Bu şekilde olursa biraz pahalıya kaçacağı için sizlere ben bunun tek baskılısını göndereceğim. Böylelikle daha ucuza mal olmuş olacak. Sizde tek tek kesmek ile uğraşmayacaksınız. Tabi bizim bu şekilde yapmamızın sebebi daha kaliteli olması. Kağıtların herbiri 300 gr kalınlığında. Üst üste olduğunu düşünürsek kağıtların kalınlığı 1000 gr mı geçiyor. Böylelikle daha kaliteli duruyor. Nasıl olsa bir kere kullanacaksınız onun için tek baskı göndereceğim.

Yukarıdaki kurdalelerin yapımınıda video linki göndereceğim hemen panik yapmayın ben böyle şekil vermem diye. Yapımı çok kolay.

Bu tasarımın devamı olarak banner ımızı görmüş oldunuz.

6 adet peçete halkası

6 adet cupcake üzeri süsü

6 adet teşekkür etiketi

6 adet su bantı

1 adet pasta üzeri süsü eklenecektir.

Evet tasarımın geri kalanını sizlere gönderiyorum. Çizimler bitti nihayet.

Pasta üzeri, küçük kek süsleri ve teşekkür etiketleri.

Peçete Halkaları

Su Bantları

Kurdale yapımı video linkini paylaşıyorum. Sizde benim yaptığım gibi tasarıma uygun renklerle kurdalelerinize güzel şekiller verip karelerinizi birleştirebilirsiniz.

Videoyu İzlemek İçin Tıklayın.

Advertisements

4 Responses to "Polka Bird"

Merhaba bu tasarımı kızım için rica edicektim adı Berra . Kasım başında d.gunu var acaba ilgilenebilir misiz?

Merhaba, Kasım ayına kadar belki yardımcı olabilirim.Şu an şehirlerarası taşınıyorum. Mümkün değil bilgisayar başında olamıyorum. 2 gün sonra taşınıyorum bir yerleşeyim. Size bu mail adresinden döneceğim. İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ediyorum.

4 kasımda oğlumun doğum günü var ben de evde yapmak istiyorum bunlardan bana da yardımcı olursanız çok sevinirim…

oğlumun adı aras bu arada..:))

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: