Parti Süsleri

Sheriff

Posted on: September 16, 2012

Bu çalışmayı özel olarak birick oğluma yaptım yakında iki yaşına girecek. Bütün resimleri örnekleri ile paylaşacağım. Siz de eğer bu tasarımı beğenirseniz facebook sayfamı beğenip blogumda ve facebook sayfamda yorumlar yazmayı unutmayınız. Beğenileriniz sonucunda en kısa sürede sizde ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz.

Sheriff

1. Banner sizinde oğlunuzun ismini bu şekilde yazacağım. Öncelikle şunu söylemem gerekecek. Tasarımda hiç bir değişiklik yapılmayacaktır. Buna vaktim mümkün değil olamayacak. Sadece isimler ve kaç yaşında olacağı bölümler değiştirilip baskıya hazırlanacak. Herbir karenin ebadı 22cm x 22cm dir.

2. Mutlu yıllar banner.

Örnek: Aşağıda göstereceğim örnekteki gibi dikkatlice kestikten sonra delgeç yardımı ile karenin her iki tarafından da delin.Tasarıma uygun rengarenk kurdaleler ile kareleri birleştirin.

3. Su bantı 6 adet değişik şekilde tasarlandı. Bildiğimiz küçük ped şişelerine uygundur yani standart ölçüdür. Sizde kesip ped şişelere yapıştırın.

Örnek Resim

4. Peçete halkaları baskıda size bantı ve üzeri süsü ayrı şekilde gelecektir. Bantın uzunluğu 10cm x 5 cm dir. Üzerindeki papatya 6 cm. Papatyayı kesip bantın üzerine yapıştıracaksınız.

Örnek Resim

5. Pasta üzeri süsü 8cm civarındadır. Lolipop çubuğuna takarsanız daha güzel duracaktır. Küçük kek üzeri süsleri 6cm. Partiye katılanlara teşekkür amaçlı vereceğiniz teşekkür etiketleri 8 cm ebadındadır.

Pasta Üzeri Örnek Resimler

Sizde üstteki resimde olduğu gibi değişik kurdaleler ve değişik materyallerle süslerinizi daha güzel hale getirebilirsiniz.

Küçük Kek (Cupcake) Üzeri Örnek Resimler

Üstteki resimde tahta çubuklar kullanılmış. Çöp şiş çubukları kullanabilirsiniz.

Üstteki resimde dondurma çubukları kullanılmış.

Üstteki resimde ise lolipop çubuğu kullanılmış. Eğer lolipop çubuğu kullanacaksanız kullanacağınız yapıştırıcının biraz güçlü olduğuna dikkat etmelisiniz. Yoksa zor yapışıyor kağıtla birbirine.

Sıra geldik konuklarımıza. Onların partimize geldikleri için küçük birer hediyeyi hakettiler sanırım. Teşekkür notu etiketlerimizi aşağıda vereceğim örnekteki gibi hazırlayabilirsiniz.

Evet böylece tasarımımızı ve nasıl yapalacağına dair bilgilendirilmiş oldunuz. Sizde beğendiyseniz yorumlarınızı ve facebook sayfamı beğenip benimle irtibata geçebilirsiniz.

Sıra geldi kızlara. Hep erkeklerden şerif olacak değil ya. Şimdi kızlar için bayan şerif tasarımına başladım. Blogumu takip etmeyi unutmayın. Yeni tasarımlara bir süreliğine ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Advertisements

2 Responses to "Sheriff"

Bu tasarım çok kaliteli olmuş. Gerçekten hem eğlenceli hem ağır duruyor. Çok beğendim ama benim oğlum yooook. Kızıma göre bir tasarım bekliyorum. Lütfen….

Polka Bird isimli tasarım kızınıza göre olabilir. Eğer kızınızın ismini veriseniz bana ben size çalışmayı göndereyim. İlginize teşekkür ediyorum.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: