Parti Süsleri

Önemli Duyuru

Bu bölümü mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum.

Merhaba

İsmim Ebru 35 yaşındayım 2 yaşına girmek üzere olan bir oğlum var. Grafik tasarım okudum ve bebeğim olduktan sonra çocukca çizimlere merak saldım diyebilirim.

Bu bloğu açmamın sebebi sizlere yaptığım parti süslerini hem tanıtmak hem de sizlere bir süreliğine ücret talep etmeden paylaşımda bulunmak istiyorum. Burada yaptığım tasarımları kız erkek olarak ve yaş grubu olarak kategorize ettim.

Sizin tek yapmanız gereken blogumda ve facebook sayfamda yorumlarınızı esirgememek ve sayfamı beğenmeniz. Bunun karşılığında beğendiğiniz tasarımı çocuğunuzun ismini ve kaç yaşına gireceğini belirten bir mesaj atarsanız bende sizlere tasarlayıp mail yoluyla göndereceğim.
Geri kalan iş size düşüyor. Sırasıyla yapmanız gereken şunlar. Öncelikle mail adresinizden tasarımları bir flash belleğe yükleyip size en yakın ozalitciye gitmeniz. Burada grafiker arkadaşa bu çalışmayı 300 gr parlak kuşe kağıdına basmasını isteyeceksiniz.

Daha sonra elinizde olması gereken malzemeler makas, yapıştırıcı, tasarıma uygun çeşitli kurdaleler, lolipop çubuğu veya çöp şiş çubukları ve bir tane delgeç.

Baskı aldığınız çizimleri dikkatlice kesiniz ve süslemeye başlayabilirsiniz.

Baskı içerisinde mevcut olan süsler

2 adet banner (mutlu yıllar yazısı ve çocuğunuzun ismi)

6 adet küçük kek üzeri süsleri

6 adet teşekkür etiketi

6 adet su bantı

1 adet büyük pasta üzeri süsü

6 adet peçetelik

Bu tasarımları ayrı ayrı göndereceğim size çünkü belki 6 adet yetmeyecektir. İstediğiniz tasarımı fazla çoğaltabilirsiniz.

Ben hergün saat sabah 10:00 ile 18:00 arası nette oluyorum bu saatler dışında sizlere yanıt veremeyebilirim, ayrıca çarşamba günlerini bebeğime ayırdığım için o günde de bana ulaşamayabilirsiniz.

Sizde takdir buyurursunuz ki bir çalışma bazen benim 4-5 günümü alıyor. Sizlerden ricam yorumlarınızı ve özellikle facebook sayfamı beğenmeyi unutmayınız. Sizlerden tek isteğim arkadaşlarınıza tavsiye ediniz. Tavsiye ettiğiniz her kişi 1 adet parti süsü alma hakkına sahiptir.

Bebeğinize, çocuğunuza, kuzenlerinize, sevdiğiniz arkdaşlarınızın çocuklarına hediye edebilirsiniz.

Ayrıca çok yakında hastane süslemeleri içinde tasarımlarım gelecek. Doğum öncesi size güzel meşkale olur. Çıktısını alın gelecek meleğiniz için hastane odanızı süsleyin.
Blogumu sürekli takip edin çünkü sürekli fırsat buldukca sizler için yeni tasarımlar yapacağım. Sizlerden ricam partiden sonra çektiğiniz resimleri bana göndermeniz. Blogumda ve facebook sayfamda yayınlamaktan neşe duyacağım.
Saygılarımla

Ebru Peker

Advertisements

7 Responses to "Önemli Duyuru"

Gerçekten çok güzel tasarımlar Ebru Hanım. İnşallah ileride bu emeğinizin karşılığını maddi olarak daha yüksek şekilde alırsınız.

İnşallah alırım, ama şimdilik miniklere hediye etmek hemde anneleri mutlu etmek istedim. Bu güzel yorumunuz için teşekkür ediyorum.

Güzel çalışmalarınız var, tebrikler. Yolunuzda başarılar:)

Çok teşekkür ediyorum. Hepinize. Umarım daha güzel temalarla hep sizinle olabilirim.

Bloktan bloğa zıplarken rastladım size gerçekten çok güzel çalışmalarınız.
Çalışmalarınızda da başarılar dilerim çocuklu bayanların böyle güzel işler yapmasını hayranlıkla izliyorum tebrik ederim sizi:)
Benimde 2 yaşına girecek olan bi kızım var inş bu güzelliklerden bizde faylanırız:)

merhaba ebru hanım tasarımlarınıza bayıldım oğlum 1 yaş doğum günün kutlucm şerifli erkek figürünü oğlumada uyarlarsanız çok sevinirim oğlumun adı çınar ilginiz için şimdiden teşkkür ederim

merhabalar ebru hanım yana yakıla doğum günü parti süslemesi ararken buldum sizi gerçektende çok güzel tasarımlarınız mesleğinizin hakkını vermişsiniz aralıkta oğlumun ilk doğum günü uzun süredir maddi sıkıntıda olduğumdan paralı temalardan faydalanamadım.Ayrıca sizinkiler piyasadakilerden de daha tatlı olmuş emeğinize sağlık facebook sayfanız
beğendim arkadaşlarıma da tavsiye ettim sizden oğlumun ilk yaşgünü için yardım istiyorum pepee hayranıyız teması pepe olan bir doğum günü yapmayı istiyorum yardım ederseniz çok mutlu olurum sevgiler şimdiden teşekkür ederim kendım yapmaya çalıştım bu konuda bilgim yok olmadı 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: